دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۴

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی:

کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی می تواند بهترین معرف شخصیت امام رضا(ع) باشد

علی محمد شاعری

علی محمد شاعری نماینده شهرستان های گلوگاه، بهشهر و نکا در مجلس شورای اسلامی در پیامی کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی را بهترین معرف شخصیت امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت شاهچراغ(ع) دانست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام علی محمد شاعری رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی به هفتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی که در دومین سال متوالی از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور با هدف معرفی ابعاد شخصیتی و علمی امام هشتم ثامن الحجج حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)و ترویج فرهنگ رضوی و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در حال برگزاری می باشد امری بسیار پسندیده و بهترین فرصت برای شناخت بیشتر این امام همام بوده است.

جایگاه حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) فقط جایگاه معنوی و اخلاقی نیست بلکه تاریخ ساز و هویت آفرین بوده و مسلماً آموزه های فراوانی دارد که با مطالعه کتاب های ارزشمندی که مهیا شده است می توان به معنای آن پی برد و در واقع کتاب های جشنواره کتابخوانی رضوی بهترین معرف شخصیت امام رضا(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت شاهچراغ(ع)  می تواند باشد.

امیدوارم این جشنواره با استقبال خوبی از سوی مردم شهرستان های بهشهر، نکا و گلوگاه مواجه شود تا عموم مردم از برکاتش بهره کافی را ببرند.

علی محمد شاعری

نماینده مردم شریف شرق مازندران