دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۹

توسط اداره کتابخانه‌های عمومی چرداول؛

نشست کتاب‌خوانِ «نماز» در شهرستان چرداول برگزار شد

نشست كتاب‌خوان - چرداول

نشست ویژه کتاب‌خوان اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان چرداول با موضوع «نماز» و معرفی ۶ کتاب در این حوزه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام، اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان چرداول با برگزاری نشستی کتاب‌خوان با موضوع «نماز» پذیرای شماری از مسئولان این شهرستان و جمعی از علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی شد.

در این نشست کتاب‌های «رازهای نماز» نوشته آیت‌الله عبدالله جوادی آملی، توسط نورالله عباداللهی؛ «شبنم نماز» گردآوری شده توسط معاونت پرورشی آموزش و پرورش کردستان، توسط رضا آزادی؛ «حقیقت درخشنده» گردآوری شده توسط ستاد اقامه نماز، توسط کبری هواسی؛ «نماز یا بهترین راه خودسازی» نوشته خلیل سیدنقوی، توسط براخاص کریمی؛ «وصیتنامه احکام و روح نماز» نوشته محمد وحیدی، توسط شهین ایوتوندی و «چرا بعضی‌ها نماز نمی‌خوانند» گردآوری شده توسط انتشارات معصومین، توسط عذرا شریفی معرفی و تجربه خواندن آنها با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

گفتنی است سلسله نشست‌های کتابخوان با هدف بهره‌مندی علاقه‌مندان کتابخوانی و تمامی اقشار جامعه از کتاب در کتابخانه‌ها و مدارس برگزار می‌شود. در این جلسات کتابداران، نویسندگان، شخصیت‌های فرهنگی عضو کتابخانه، اعضای کتابخانه‌های عمومی و سایر علاقه‌مندان به معرفی کتاب‌های خوانده شده خود می‌پردازند.