چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷

مدیر معارف و مرکز قرآن و عترت آستان حضرت فاطمه معصومه(س) بیان کرد؛

اشتیاق مسئولان حرم حضرت فاطمه معصومه(س) در برگزاری جشنواره رضوی

جلسه با مسئولین فرهنگی آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه قم.jpg

مدیریت معارف و مرکز قرآن و عترت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) در نشستی مشترک با شماری از کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم گفت: مسئولین حرم مطهر کریمه اهل بیت علیها السلام در برگزاری جشنواره رضوی اشتیاق فراوان دارند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قم؛ با هدف همکاری و مشارکت دو جانبه در برگزاری هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی، نشستی مشترک با حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد مشرف، مدیریت معارف و مرکز قرآن و عترت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، فاطمه حسینی مسئول فرهنگی حرم مطهر، رقیه حیدری، مسئول فرهنگی ادره کل و مریم افشاری، مسئول روابط عمومی ادره کل کتابخانه ها به همراه دیگر مربیان متخصص در حوزه کودک و نوجوان در آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) تشکیل شد.

در این نشست، حجت الاسلام والمسلمین مشرف ضمن تشکر از فعالیت های کتابداران و کارکنان اداره کل در حوزه کتابخوانی بیان کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، شما مشاورانی امین در بین مردم هستید که با تلاش و پشتکار خود در جامعه، آن را به خوبی ثابت کرده اید و نمونه بارز آن فعالیت در حوزه کتابخوانی رضوی می باشد.

وی سپس اضافه کرد: نهاد کتابخانه ها و زیر مجموعه آن در استان ها، با برگزاری این مسابقه، به عنوان خادمین فرهنگی اهل بیت عصمت و طهارت به شمار می روند و مایه خرسندی است که در دهه کرامت، خادمین آستان مقدس حضرت معصومه نیز در برگزاری بهتر جشنواره رضوی به تشویق کودکان و نوجوانان و خانواده ها به شرکت در این امر مهم بپردازند.

مدیریت معارف و مرکز قرآن و عترت اظهار داشت: افتخار زنده نگهداشتن یاد اهل بیت پیامبر علیهم السلام به ویژه عالم آل محمد و کریمه اهل بیت و ترویج سیره این بزرگواران با عنوان «جشنواره رضوی» مدال افتخاری است که نصیب کتابداران و شما کارکنان فرهنگی اداره کل کتابخانه ها شده است.

وی در پایان گفت: آستان مقدس  نیز، آمادگی خود را در این زمینه با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود و همچنین حضور فعال مربیان حرفه ای و متخصص  در بخش کودک  ونوجوان اعلام می کند.