چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران؛

تعمیق، توسعه و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی ضروری است

خیریانپور

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران در پیامی به مناسبت هفته کتاب، از مدیرکل کتابخانه های عمومی و کتابداران استان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، حسن خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران در پیامی به مناسبت هفته کتاب، از مدیرکل کتابخانه های عمومی و کتابداران استان قدردانی کرد. متن پیام وی بدین شرح است:

بسمه تعالی

«الکتب بساتین العلماء» کتاب ها بوستان های علما هستند.

اینک که در آستانه هفته کتاب قرار گرفتیم بر خود وظیفه می دانم ضمن تبریک هفته کتاب، از اهتمام مجدّانه و تلاش های خالصانه مدیرکل محترم و فرهیخته و فعال کتابخانه های عمومی استان مازندران و همکاران محترمشان و مجموعه کتابداران عزیز در سطح استان تقدیر و تشکر کنم.

نظر به اهمیت علم و دانش در تعالی جامعه و بشریت و اینکه معجزه پیامبرمان کتاب قرآن بوده، لذا تعمیق و توسعه و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی بر همه دستگاه های مسئول و انجمن کتابخانه های عمومی و شورای فرهنگ عمومی فرض است.

همچنین ضرورت ایجاب می کند همه شهرداران در عمل به الزام قانونی تعیین شده با همکاری انجمن کتابخانه های عمومی، مشارکت بخش خصوصی و خیرین کتابخانه ساز در جهت مهیّا سازی زیرساخت های لازم برای این امر خطیر گام برداشته تا شاهد تحقق نهضت مطالعه مفید در کشور و استانمان باشیم.

بدیهی است، آرامشی که با کتاب حاصل شود، هیچگاه از بین نخواهد رفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 7 =