یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۸

نماینده مجلس شورای اسلامی مطرح کرد؛

ضرورت پیگیری راه اندازی کتابخانه تخصصی در زمینه آموزشی و تحصیلی

مصاحبه نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس

نظر افضلی، نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ مطالعه،‌ تصریح کرد: مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی می تواند مسائل و دغدغه های امور کتابخانه ها را پیگیری کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ مطالعه و لزوم رفع مسائل کتابخانه های عمومی اظهار داشت: مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی می تواند مسائل و دغدغه های امور کتابخانه ها را پیگیری کند.
نظر افضلی افزود: همان گونه که تاکنون آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی استان برای انعکاس مسائل این حوزه ها از طریق مجمع نمایندگان اقدام کرده اند، اداره کل کتابخانه ها نیز می تواند در جلسه مشترک با مجمع نمایندگان، مشکلات این بخش فرهنگی را مطرح کند.
وی تأکید کرد: این مشکلات از طریق نمایندگان عضو کمیسیون فرهنگی و آموزش مجلس قابل پیگیری است.
وی وضعیت کتابخانه های عمومی در نهبندان و سربیشه را قابل قبول خواند و افزود: با همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی، مؤسسات خیریه مانند بنیاد برکت و بنیاد علمی آموزشی قلم چی، فضاهای کتابخانه ای این شهرستان ها و منابع آن ها توسعه یافته است.
نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر، شهرستان نهبندان، شش کتابخانه و شهرستان سربیشه، سه کتابخانه عمومی دارد و راه اندازی کتابخانه تخصصی به ویژه در زمینه های آموزشی و تحصیلی پیگیری می شود.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 5 =