دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳

همزمان با هفته کتاب انجام شد؛

قصه گویی برای کودکان بستری در بیمارستان شهید مدنی خرم آباد

قصه گویی در میان کودکان بستری بیمارستان شهید مدنی

کتابداران خرم آباد با حضور در بخش اطفال بیمارستان شهید مدنی این شهر، به قصه گویی و کتابخوانی برای کودکان بستری در این بیمارستان پرداختند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های لرستان، همزمان با بزرگداشت هفته کتاب، مراسم قصه گویی برای کودکان بستری در بیمارستان شهید مدنی خرم آباد با حضور جمعی از کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی لرستان، رئیس و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد، کارکنان بیمارستان و اولیای کودکان بستری در بخش کودک بیمارستان شهید مدنی خرم آباد برگزار شد.

در این مراسم محسن حسنوندی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد، اهمیت و نقش سازنده مطالعه و کتابخوانی به ویژه در سنین پایه و در میان کودکان را یادآور شد و به تشریح خدمات کتابخانه های عمومی برای حاضرین در مراسم پرداخت.

در ادامه کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان خرم آباد ضمن خواندن کتاب برای کودکان بستری در بیمارستان، کتاب و بسته های فرهنگی به آنها هدیه کردند.

قصه گویی و شعرخوانی بخش عمده این برنامه فرهنگی بود که در این بخش مریم کشوری و زهرا جشن نژاد، کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان خرم آباد گزیده ای از چند کتاب داستان را به صورت قصه برای کودکان بیان کردند.

شرف رومیانی، رئیس بیمارستان شهید مدنی خرم آباد نیز در این مراسم از دست اندرکاران برگزاری این برنامه فرهنگی تشکر کرد و تداوم چنین برنامه هایی را در تشویق کودکان به مطالعه و کتابخوانی و بهبود وضعیت روحی آنها موثر دانست.

گفتگوی کارشناسان و کتابداران کتابخانه های عمومی با اولیای کودکان و کارکنان بیمارستان در خصوص خدمات کتابخانه های عمومی و دعوت از آنها برای عضویت در کتابخانه، پایان بخش این برنامه فرهنگی بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 3 =