یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰

با تحویل مخزن کتابخانه از سوی پیمانکار صورت گرفت؛

شتاب در روند آماده‌سازی منابع کتابخانه مرکزی مشهد

مخزن کتابخانه مرکزی مشهد

در ادامه روند ساخت و تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی مشهد برای افتتاح و بهره‌برداری در ایام دهه فجر و پس از تحویل مخزن کتابخانه از سوی پیمانکار پروژه، روند تهیه، خرید و آماده‌سازی منابع کتابخانه مرکزی مشهد نیز شتاب بیشتری گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، با توجه به تحویل مخزن کتابخانه‌ مرکزی مشهد از سوی پیمانکار این پروژه طی روز گذشته، روند آماده‌سازی منابع این کتابخانه توسط تعدادی از کارشناسان خبره نهاد، سرعت گرفته و تا کنون بیش از ۷۳ هزار نسخه کتاب، برای ارسال به این کتابخانه آماده شده است.

بر این اساس تا کنون در شش مرحله ۳۸ هزار و ۳۹۳ نسخه کتاب از سوی اداره کل منابع نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، برای قرار گرفتن در مخزن کتابخانه مرکزی مشهد آماده سازی شده و حدود ۲۳ هزار نسخه کتاب نیز از سوی کتابخانه عمومی سیدالشهدا و کتابخانه عمومی هفت تیر در مشهد، به مخزن این کتابخانه افزوده خواهد شد. در هفته پیش رو نیز ۲۰۰ عنوان کتاب بریل و بیش از هزار نسخه کتاب گویا از سوی اداره کل منابع نهاد، به کتابخانه مرکزی مشهد ارسال خواهد شد.

همچنین ۵ هزار نسخه کتاب کودک و نوجوان از محل خرید اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خراسان رضوی، ۳ هزار نسخه تأمین شده توسط این اداره کل از محل مرکز مبادله کتاب، اهدایی ناشران و ... و ۴ هزار نسخه نیز شامل کتاب‌های اهدایی مرحوم حسینیان، در مخزن کتابخانه مرکزی مشهد قرار خواهند گرفت.

آماده سازی منابع کتابخانه مرکزی مشهد توسط کتابداران
آماده سازی منابع کتابخانه مرکزی مشهد توسط کتابداران

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 1 =