شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۱

فرماندار کرمانشاه در طرح کتابخانه گردی عنوان کرد؛

منشا توانایی دانایی است و منشا دانایی کتابخوانی است

فرماندار کرمانشاه

فضل اله رنجبر، فرماندار کرمانشاه با حضور در کتابخانه عمومی شهید آوینی در طرح کتابخانه گردی شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، فضل اله رنجبر، فرماندار کرمانشاه همسو با سایر مدیران استان با هدف شرکت در طرح کتابخانه گردی با حضور در کتابخانه شهید آوینی کرمانشاه امروز شنبه ۱۸ اسفند ماه ۹۷ از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کرد.

فرماندار کرمانشاه در کتابخانه شهید آوینی عنوان کرد: قطعا هر کشوری برای سازندگی و برای توانمند شدن نیازمند دانایی است و بستر دانایی را همین کتاب و کتابخوانی ایجاد می کند.

رنجبر در ادامه ضمن تبریک ۱۷ اسفند سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور گفت: به اعتقاد من نهاد کتابخانه های عمومی کشور یکی از جایگاه های رفیع و بلندی است که ما اگر بخواهیم دنبال توسعه کشور باشیم و بخواهیم تغییرات فرهنگی در کشور ایجاد بکنیم باید نگاه ویژه به این نهاد مهم فرهنگی داشته باشیم و در جهت ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی تلاش و کوشش بیشتری داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: به اعتقاد من اگر روی اعضایی که در سنین کودکی وارد کتابخانه می‌شوند و مطالعه میکنند و علاوه بر آن در کلاس های آموزشی شرکت و در تفریحاتی که به نوعی با کتاب و کتابخوانی مرتبط هستند مشارکت دارند برنامه ریزی درستی داشته باشیم آینده درخشانی را برای جامعه رقم زده ایم.


برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
9 + 4 =