سه‌شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹

مسئولان شهرستان بردسکن مطرح کردند؛

طرح کتابخانه گردی گامی در جهت توسعه فرهنگی است

کتابخانه گردی بردسکن

مسئولان شهرستان بردسکن با حضور در طرح کتابخانه گردی در کتابخانه تازه تاسیس ابن سینا شهر انابد از این طرح به عنوان حرکتی در جهت توسعه فرهنگی شهرستان یاد کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، مسئولان شهرستان بردسکن با حضور در طرح کتابخانه گردی در کتابخانه تازه تاسیس ابن سینا شهر انابد از این طرح به عنوان حرکتی در جهت توسعه فرهنگی شهرستان یاد کردند.
محمودعباس نژاد، بخشدار شهر انابد شهرستان بردسکن ضمن حضور در طرح کتابخانه گردی در کتابخانه تازه تأسیس ابن سینا شهر انابد به عضویت کتابخانه در آمد. وی ضمن تبریک ۱۷ اسفند ماه و تقدیر از مسئولان شهرستان و اداره کتابخانه های عمومی در افتتاح کتابخانه عمومی ابن سینا شهر انابد بر استمرار برگزاری مسابقات فرهنگی و کتابخانه تأکید کرد.
ابوالفضل رضایی، شهردار شهر انابد نیز ضمن بازدید از کتابخانه تازه تأسیس شهر انابد از عضویت ۱۵۰ نفر از پرسنل شهرداری در کتابخانه های عمومی شهرستان خبر داد و در خصوص پرداخت سهم نیم درصد در سال جدید قول مساعد داد و یادمان حضور در طرح کتابخانه گردی را امضا کرد.
حجت الاسلام حاج آقای علی اصغرساجدی نیا، از روحانیان شهر انابد نیز ضمن شرکت در طرح کتابخانه گردی کتابخانه ابن سینا شهر انابد گفت: کتاب بهترین دوست انسان و مایه نجات و هدایت انسان از گمراهی و جهل و نادانی است.
وی ادامه داد: امید است مردم و مسئولان با اهتمام بیشتر به این امر در جهت فرهنگ کتاب و کتابخوانی گام بردارند.
علی محمد لقایی فردوسی از اعضای شورای شهر انابد نیز ضمن بازدید از کتابخانه و شرکت در طرح کتابخانه گردی از نهاد کتابخانه های عمومی و اداره کل کتابخانه های عمومی به خاطر افتتاح و تجهیز بسیار عالی کتابخانه تقدیر کرد.
مجید مفتوحی دبیر انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان بردسکن، ضمن گرامیداشت ۱۷ اسفند ماه، سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور فعالیت های این نهاد را قابل تقدیر دانست و از اداره کل کتابخانه های عمومی در افتتاح کتابخانه تازه تاسیس ابن سینا تشکر کرد.
وی خاطر نشان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری کتابخانه های شهرستان برنامه های کتابخوانی خوبی برای سال ۹۸ برنامه ریزی می کند.
حبیب الله حاجی زاده معاونت پرورشی اداره آموزش و پرورش دیگر مسئول شهرستان بردسکن نیز  با حضور در کتابخانه ابن سینا شهر انابد و شرکت در طرح کتابخانه گردی از این کتابخانه بازدید کرد.
وی گفت: آموزش و پرورش همیشه در کنار کتابخانه ها بوده است و کتابخانه ها پایگاهی موثر برای دانش آموزان هستند.
حاجی زاده ادامه داد: طرح کتابخانه گردی در ۱۷ اسفند ماه بسیار قابل تقدیر است و جا دارد از خدمات کتابخانه های عمومی شهرستان نسبت به برگزاری برنامه های متفاوت کتابخوانی همچون نشست های کتاب خوان و بازدید های دانش آموزی تشکر می کنم.
حجت رمضانی مدیر مدرسه شهید قاسمی ضمن حضور در کتابخانه ابن سینا شهر انابد به اتفاق معلمین این مدرسه بر همکاری بیشتر کتابخانه با مدرسه تاکید کرد.
 

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 2 =