سه‌شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰

به منظور بررسی میدانی وضعیت مناطق سیل زده برای اجرای برنامه های فرهنگی انجام شد؛

حضور معاونان نهاد در محل های اسکان سیل زدگان خوزستان

کاروان بهار مهربانی کمپ یادمان شهدای هویزه

معاونان نهاد کتابخانه های عمومی کشور به منظور بررسی میدانی وضعیت مناطق سیل زده برای اجرای برنامه های فرهنگی وارد خوزستان شدند و با حضور در یادمان شهدای هویزه، در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، امین متولیان،معاون برنامه ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات، مهدی رمضانی، معاون توسعه کتابخانه ها و کتابخوانی و اسماعیل شفاعی معاون اداری و مالی نهاد کتابخانه های عمومی کشور ضمن حضور در یادمان شهدای هویزه در جریان برنامه های فرهنگی انجام شده برای کودکان سیل زده قرار گرفتند.

بر این اساس معاونان نهاد صبح امروز پس از ورود به استان خوزستان از ۲ اردوگاه حمیدیه و سوسنگرد، محل اسکان سیل زدگان، بازدید کردند. همچنین پیش از ظهر امروز در برنامه کاروان فرهنگی بهار مهربانی که در جوار یادمان شهدای هویزه به اجرای برنامه می پردازد حضور یافتند.

سفر دور روزه معاونان نهاد فردا با بازدید از اردوگاه های شهرستان شوش و اردوگاه های صفاک و رامین، محل اسکان سیل زدگان ادامه پیدا می کند.

گفتنی است هدف از حضور معاونان نهاد کتابخانه های عمومی کشور بازدید میدانی از میزان ظرفیت اجرای برنامه های فرهنگی در محل اسکان سیل زدگان است تا در کمیته ای که بدین منظور در نهاد کتابخانه های عمومی کشور تشکیل شده برنامه ریزی های بهتر و دقیق تری انجام شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 2 =