دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۲

با هدف تبیین جشنواره کتابخوانی رضوی انجام شد؛

تریبون آزاد با موضوع کتاب و کتابخوانی در شهرستان خلیل آباد

تریبن آزاد کتاب-خلیل آباد

تریبون آزاد با موضوع کتاب و کتابخوانی با هدف آشناسازی دانش آموزان با خدمات کتابخانه ای و تبیین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان خلیل آباد اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان خراسان رضوی، تریبون آزاد با موضوع کتاب و کتابخوانی با هدف آشنایی دانش آموزان با خدمات کتابخانه ای و تبیین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان خلیل آباد برگزار شد.

در این برنامه دانش آموزان دبیرستان شهید اشرفی اصفهانی، در قالب تریبون آزاد به بیان دغدغه ها و پیشنهادات خود در حوزه کتابخانه های عمومی شهرستان پرداختند.

اجرای نمایشنامه طنز و تقدیر از کتابخوانان نمونه مدرسه نیز از برنامه های شاد این روز بود.

ملیحه فخار طبسی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خلیل آباد نیز در ادامه برنامه به ارائه پاسخهای لازم در خصوص پرسش های دانش آموزان پرداخت.

وی در ادامه به معرفی جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت و گفت: امکان شرکت در مسابقه برای تمامی سنین و اقشار فراهم است.

وی از دانش آموزان خواست تلاش کنند به صورت خانوادگی در این جشنواره بزرگ شرکت کنند.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خلیل آباد هدف از برگزاری این برنامه را در وهله نخست ارتباط موثرتر با دانش آموزان و ایجاد فرصت اظهار نظر برای آن ها و بهره گیری از نظرات خلاقانه و بدیع این عزیزان در بهبود عملکرد کتابخانه های عمومی در شهرستان دانست.

وی همچنین تبلیغ چهره به چهره برای برگزاری جشنواره رضوی در جمع دانش آموزان مدارس را یک اقدام ابتکاری دانسته و گفت: امیدواریم در سال جاری نیز همچون سال گذشته میزان مشارکت مردم خلیل آباد در جشنواره رضوی قابل قبول باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 8 =