شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵

سردبیر خبرگزاری ایسنا منطقه چهارمحال و بختیاری مطرح کرد؛

ضرورت ایجاد سیر مطالعاتی در زمینه سیره رضوی

ایسنا

سردبیر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه چهارمحال و بختیاری، با تاکید بر اینکه سیره رضوی باید به سیر مطالعاتی تبدیل شود، گفت: یکی از شاخص‌‎های مهم توسعه یافتگی نرخ مطالعه و کتابخوانی است و جشنواره کتابخوانی رضوی تاثیر بسزایی در ارتقای سطح فرهنگی جامعه دارد.

ساناز صیدی سامانی، سردبیر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در گفت و گو با روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: استقبال گسترده مردم استان از جشنواره رضوی در سال‌های گذشته نشان از عملکرد صحیح مجموعه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بوده است.

وی با اشاره به اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی از کارویژه‌‎های فرهنگی محسوب می‌شود، افزود: مردمی بودن این جشنواره یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن است که می‌تواند به عنوان مهم‌ترین رویداد فرهنگی استان و کشور مطرح شود.

صیدی تصریح کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی علاوه بر افزایش سرانه مطالعه موجب تبیین و ترویج فرهنگ رضوی خواهد شد که این امر اهمیت جشنواره را دوچندان می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه سیره رضوی باید به سیر مطالعاتی تبدیل شود، گفت: یکی از شاخص‌‎های مهم توسعه یافتگی نرخ مطالعه و کتابخوانی است و جشنواره کتابخوانی رضوی تاثیر بسزایی در ارتقای سطح فرهنگی جامعه دارد.

سردبیر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) در چهارمحال و بختیاری در پایان خاطرنشان کرد: این رسانه تمام تلاش خود را برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد فرهنگی، انعکاس اخبار و تولید محتوا انجام خواهد داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 16 =