یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

طی پیامی صورت گرفت؛

دعوت استاندار خوزستان برای شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

استاندار خوزستان

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان طی پیامی مردم این استان را به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی خوزستان با صدور پیامی مردم خوزستان را به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. متن پیام به شرح زیر است:

مردم شریف و فرهنگ دوست استان خوزستان

ما در دیاری زندگی می کنیم که نامش در تاریخ ایران و تشیع بر قله های بلند افتخار نشسته است. سرزمینی انباشته از ثروت های به ارث رسیده از طبیعت و سرمایه های شگرف انسانی که رشد یافته در دل آزادگی و اراده و ایستادگی است.

دیار مردمانی که سینه به سوی عدالت و حریت مکتب اهل بیت گشودند و دست رد به سینه نااهلان و نامحرمان زدند.
بار دیگر همچون سالیان گذشته، رود خروشان محبت و ولایت شمس تابناک خراسان، به بستر فرهنگ دوست دیار ما رسیده است تا در قالب «نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی» بوی خوش رضوانِ رضایت را از فراز گنبد و گلدسته  بارگاه ملکوتی آن امام حق، به مقصد قلب های بیدار هدایت کند.
در دوره های گذشته، مشارکت اهالی کتاب و اندیشه و علاقه مندان به مکتب اهل بیت در این جشنواره، در گنجینه یادها و خاطرات خوش فرهنگی استان ما صفحه ای زرین شد.
اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان متولی اجرای فعالیت های فرهنگی کتاب محور است که افتخار انجام این فعالیت رضوی را نیز به خود اختصاص داده و در تمامی کتابخانه های عمومی میزبان حضور کتاب دوستان و اهالی فکر است تا علاوه بر گردهم آمدن به دور شمع کتاب های مکتب آموزه های امام رئوف، علی بن موسی الرضا (ع)، با مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی، رونقی دو چندان به این اتفاق بزرگ فرهنگی ببخشند.
امید است برآیند تمام این آمد و شدها در وادی اندیشه و اراده، به رشد و تعالی باطنی و اخلاقی همه ما منجر شود و فرداهای روشن تری نسبت به امروز برای ما مهیا سازد و پیوند ما را با حبل المتین اهل بیت را محکم تر از پیش کند.

غلامرضا شریعتی
استاندار خوزستان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
4 + 12 =