شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳

پیام مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه ساز مشهد به دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی؛

کتابخوانی با رویکرد فرهنگ رضوی برکات زیادی به همراه دارد

محمد حسین روشنک

مدیرعامل انجمن خیرین کتابخانه ساز مشهد مقدس در پیامی به مناسبت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، کتابخوانی را ارزشی دانست که با رویکرد فرهنگ رضوی بالاترین ارزشها خواهد شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، محمد حسین روشنک، مدیر عامل انجمن خیرین کتابخانه ساز مشهد مقدس در پیامی به مناسبت برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، کتابخوانی را ارزشی دانست که با رویکرد فرهنگ رضوی بالاترین ارزش ها خواهد شد. متن این پیام به شرح ذیل است:
کتابخوانی ارزشی بالاتر از تمامی ارزش ها است که وقتی با رویکرد فرهنگ رضوی منجر به برگزاری جشنواره ای با نام و یاد و تاسی از سیره و منش امام رضا(ع) و دیگر ائمه می شود، مطمئنا برکات زیادی به همراه خواهد داشت.
برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی در سال جاری با عبور از تجربه های فراوان سال های گذشته با شکوه و جلوه بیشتری در حال برگزاری است و امیدواریم مردم نیز با اطلاع رسانی های گسترده ای که انجام شده، در این جشنواره مشارکت بیشتری داشته باشند.
خیرین و نیک اندیشان کتابخانه ساز استان نیز همراه با دیگر علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در این عرصه فرهنگی و معنوی مشارکت خواهند داشت.
از عمومی مردم کتاب دوست و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی استان دعوت می کنم در این جشنواره فرهنگی و مذهبی مشارکت داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 5 =