شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۷

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی:

جشنواره کتابخوانی رضوی حبّ اهل بیت(ع) را در قلب ها شکل می دهد

پیام مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی در خصوص جشنواره رضوی

مدیرکل صدا و سیمای خراسان جنوبی، ورود نهاد کتابخانه های عمومی کشور به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی را موجب خرسندی و باعث ایجاد معرفت نسبت به ائمه معصومین(ع) عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، علیرضا آینه دار، گفت: افکار و اندیشه های انسان به گونه ای است که ممکن است فقط خواندن یک کتاب، پایه اندیشه ها و افکار انسان را بر مبنای جدید یا در مسیر خاصی قرار دهد. چه بسا ممکن است کتابی مسیر سرنوشت میلیون ها انسان را در راه مخصوصی بیندازد.
وی افزود: اهتمام بر برگزاری هرچه باشکوه تر جشنواره کتابخوانی رضوی، مورد تأکید است و ضرورت دارد همه دستگاه های ذیربط به ویژه بخش های فرهنگی، هم افزایی لازم را داشته باشند؛ زیرا معتقدم اگر معرفت به اهل بیت(ع) حاصل شود، حبّ به ایشان در قلب ها شکل می گیرد و جهت شناساندن این بزرگواران به عموم افراد جامعه، تمامی نهادهای فرهنگی و اجرایی استان می بایست خودشان را در این حوزه مسئول بدانند.
وی ادامه داد: بسیار جای خرسندی است که نهاد کتابخانه های عمومی کشور، چند سالی است در این زمینه ورود کرده و از طریق برگزاری جشنواره به بهترین شکل ممکن، معرفت نسبت به امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) را در مخاطبان ایجاد می کند.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
2 + 11 =