سه‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳

با هدف بررسی وضعیت کتابخانه ها انجام شد؛

بازدید سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی از کتابخانه های ارومیه

بازدید از کتابخانه های امینی و طباطبایی

منوچهر جعفری، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی از کتابخانه‌های عمومی شهید مهدی امینی و علامه طباطبایی ارومیه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، منوچهر جعفری، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غریی با همراهی عفت آقازاده، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی ارومیه و موسی نوری، معاون امور کتابخانه‌ها و همکاری ها از کتابخانه‌های عمومی شهید مهدی امینی و علامه طباطبایی ارومیه بازدید کرد.

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کتابخانه‌ها، در فضایی صمیمی با کتابداران دیدار و گفتگو کرد و در جریان فعالیت‌ها و مسائل مربوط به کتابخانه‌ها قرار گرفت.

جعفری با قدردانی از زحمات کتابداران گفت: برای شناساندن مجموعه فرهنگی کتابخانه‌ها و همچنین استفاده از ظرفیت‌ها، باید کتابخانه‌ها، مراکز فرهنگی پیرامون خود را شناسایی کرده و با آن ها تعامل برقرار کنند.

سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی آذربایجان‌غربی، بخش دفاع مقدس را از بخش‌های ارزشمند کتابخانه‌ها دانست. وی بر غنی‌سازی بخش استان‌شناسی در کتابخانه‌ها تاکید کرد.

سرپرست اداره کل در خاتمه بر لزوم رایزنی با دانشگاه‌ها جهت اتصال به کتابخانه‌ها و پایگاه های اطلاعاتی آن ها، مکاتبه با قلم‌چی برای تهیه کتب کمک درسی و تجهیز کتابخانه‌ها به اینترنت پرسرعت تأکید کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 8 =