چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳

با هدف بررسی زیرساخت های فرهنگی شهرستان انجام شد؛

بازدید عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از کتابخانه عمومی روستای لایزنگان

بازدید نماینده از کتابخانه روستای لایزنگان

رضا انصاری، نماینده مردم شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی با هدف بررسی زیرساخت های فرهنگی شهرستان از کتابخانه شهید محمد اسلامی نسب روستای لایزنگان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان فارس، نماینده مردم شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی در جریان سفر به روستای لایزنگان، روستای دوستدار کتاب استان فارس، از کتابخانه عمومی شهید محمد اسلامی نسب این روستا بازدید و در کلاس قصه گویی اعضا شرکت کرد.

رضا انصاری در جمع کودکان عضو کتابخانه، با بیان اینکه تمام موفقیت ها از کتاب شروع می شود، گفت: این فضا برای شما آماده شده، در حالی که هنوز خیلی از روستاها، به کتاب دسترسی ندارند. شما کودکان باید از این نعمت، به بهترین نحو استفاده کنید.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به آغاز عملیات احداث ساختمان جدید کتابخانه عمومی این روستا در هفته دولت سال جاری، ضمن قدردانی از خیر این پروژه، در زمینه همکاری برای اتمام هرچه زودتر این کتابخانه قول مساعد داد.

وی خاطرنشان کرد: توسعه زیرساختی این کتابخانه به رونق هرچه بیشتر آن و افزایش فعالیت های فرهنگی و ترویجی در روستا کمک می کند.

در جریان این بازدید همچنین مجید خسروی زاده، مسئول کتابخانه عمومی شهید اسلامی نسب، گزارشی از وضعیت کتابخانه را ارئه و برنامه های فرهنگی و  فعالیت های انجام شده در این روستا را تشریح کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 0 =