شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶

با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و توسعه همکاری ها انجام شد؛

نشست اعضای شورای اسلامی شهر کرمان با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان

شورای شهرستان

نشست اعضای شورای اسلامی شهرستان کرمان با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و توسعه همکاری ها در ساختمان شورای اسلامی شهرستان کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمان، نشست اعضای شورای اسلامی شهرستان کرمان با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و توسعه همکاری ها در ساختمان شورای اسلامی شهرستان کرمان برگزار شد. در این نشست محمدرضا معین زاده میرحسینی، رئیس شورای اسلامی شهرستان کرمان؛ محمدرضا علیزاده، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و اعضای کمیته فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهرستان کرمان حضور داشتند.

احمد وفائی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این نشست از کتابخانه ها به عنوان باشگاه های فرهنگی یاد کرد و اظهار داشت: اداره کل کتابخانه های عمومی آمادگی دارد در راستای راه اندازی کتابخانه های مشارکتی در شهرها، روستا و بخش های شهرستان مساعدت کند. 

وفائی همکاری شورای اسلامی این شهرستان را در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی گامی مفید دانست و عنوان کرد: طرح یک ساعت مطالعه در استانداری و دفاتر ائمه جمعه، برگزاری نمایشگاه های کتاب، برگزاری نشست های کتاب خوان و ... از جمله برنامه های فرهنگی است که در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی در حال اجرا است و امکان برگزاری آن در شهرها، بخش ها و روستاهای شهرستان کرمان با همکاری شوراها وجود دارد.

محمدرضا معین زاده میرحسینی، رئیس شورای اسلامی شهرستان کرمان نیز با اشاره به تعامل اداره کل کتابخانه های عمومی با سایر دستگاه ها و بخش ها، پیشنهاداتی در خصوص ترویج فرهنگ کتابخوانی در سطح شهرها، بخش ها و روستاهای شهرستان ارائه کرد.

گفتنی است، در این جلسه اعضای شورا و نمایندگان فرهنگی بخش های مرکزی، ماهان، جوپار، گلباف، راین، شهداد، زنگی آباد، باغین، چترود، اندوهجرد، فرح آباد و کاظم آباد ضمن تشریح فعالیت های فرهنگی، پیشنهادات و نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
5 + 11 =