چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان البرز:

رسالت ما فراهم سازی زیرساخت‌های فرهنگی برای مردم کتاب‌دوست استان است

جلسه انجمن گلسار

احمدعلی هراتی در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی گلسار گفت: رسالت ما فراهم کردن بهترین زیرساخت‌های فرهنگی برای مردم کتاب‌دوست استان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان البرز، جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهر گلسار با حضور احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان؛ کاظم قاسمی، معاون مدیرکل؛ عبدالله حاج منوچهری، رئیس شورای اسلامی شهر گلسار؛ خدارحم بابایی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوجبلاغ؛ داود اسدی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ و سایر اعضای انجمن در دفتر مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان برگزار شد.

در این جلسه احمدعلی هراتی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان ضمن خیر مقدم به حضار، عنوان کرد: اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تمام همت خود را برای ارتقای جایگاه فرهنگی در این منطقه به کار گرفته تا بتواند در جهت دسترسی همگان به خدمات کتابخانه‌ای پاسخگو باشد.

وی با اشاره به اینکه بخش‌های مختلف کتابخانه‌های عمومی مجهز به امکانات استاندارد بوده و خدمات فرهنگی به عموم علاقه‌مندان ارائه می‌کند، اظهار داشت: رسالت ما فراهم کردن بهترین زیرساخت‌های فرهنگی برای مردم کتابدوست استان است. البته همت و مشارکت همه دستگاه‌های شهری نیز در این راستا بسیار اثرگذار و دلگرم کننده خواهد بود و اعتقاد ما این است که باید با روحیه جهادی کارها را پیش برد؛ شایسته است خارج از بروکراسی اداری، اقدامات پرشتاب و با قدرت اجرایی شود.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان بیان کرد: مردم ما که در دوران مختلف با ایثارگری و عزم راسخ پشتیبان نظام بوده اند، شایسته بهترین‌ها بوده و هستند. خوشبختانه فضای استان فضای وفاق، همدلی و همکاری است و باید از این نگاه مثبت و سازنده  در جهت توسعه سرانه فرهنگی استان بهره برد.

در ادامه جلسه منوچهری، رئیس شورای اسلامی شهر گلسار، ضمن تقدیر از پیگیری و تلاش مجدانه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان ساوجبلاغ در خصوص توسعه فضای کتابخانه‌ای در این شهر، افزود: شورای شهر گلسار نیز با تمام وجود از ظرفیت خود در کمک به تحقق این مهم استفاده خواهد کرد.

وی اظهار داشت: با توجه به مرکزیت شهر گلسار تقویت فضای کتابخانه‌ای در این شهر بسیار اثربخش خواهد بود و کتابخانه ساخته شده در این شهر می‌تواند میزبان اهالی کتاب و کتابخوانی از مناطق اطراف نیز باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
6 + 4 =