دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰

با حضور مدیر کل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان؛

مشکلات کتابخانه های عمومی شاهرود بررسی شد

بازدید

مشکلات هفت کتابخانه عمومی شهرستان شاهرود با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان سمنان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان سمنان، حسین شاکری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان به همراه سید ابراهیم موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شاهرود و معصومه صدیقی فر، رئیس امور کتابخانه های عمومی استان سمنان از کتابخانه های عمومی امام علی(ع)، آیت الله حائری، حجت بن الحسن(ع)، شیخ مفید، ابن سینا، شهید محمدتقی شریعتی و امام جعفر صادق (ع) بازدید و با کتابداران گفتگو کرد.


حسین شاکری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان در حاشیه بازدید از کتابخانه های عمومی شهرستان شاهرود تجهیز کتابخانه های عمومی را نخستین اولویت  نهاد کتابخانه های عمومی کشور دانست و گفت: ساخت کتابخانه های عمومی جدید در اولویت بعدی قرار دارد. کتابخانه های عمومی استان سمنان زیرساخت های فیزیکی خوبی دارند؛ اما برخی از کتابخانه های عمومی شاهرود  فضا و مکان مناسبی ندارند که باید از مشارکت خیران برای توسعه آن ها استفاده شود.


شاکری اظهار داشت: کودکان و نوجوانان به ویژه در روستاها بیشترین مخاطبان و مراجعان به کتابخانه های عمومی را تشکیل می دهند که باید با توجه به نیاز آن ها در این حوزه گام برداشت.


وی افزود: به کارگیری تجهیزات نوین الکترونیک در کتابخانه های عمومی برای بهره مندی اعضا به ویژه کودکان و نوجوانان از برنامه های این اداره کل است.


ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
3 + 14 =