پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

در بستر فضای مجازی کتابخانه‌ عمومی شهدای لواسانات صورت گرفت؛

معرفی کتاب «رفیق خوشبخت ما» روایتی از حاج قاسم

معرفی کتاب حاج قاسم

به همت مسئول کتابخانه‌ عمومی شهدای لواسانات؛ کتاب «رفیق خوشبخت ما» روایتی از سلوک سردار حاج قاسم سلیمانی، در بستر فضای مجازی کتابخانه برای اعضاء و علاقمندان معرفی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران؛ کتاب «رفیق خوشبخت ما»، به همت اعظم احمدی، مسئول کتابخانه‌ عمومی شهدای لواسانات در بستر فضای مجازی کتابخانه به آدرس https://www.instagram.com/lavasanat.lib/ برای اعضاء و علاقمندان معرفی شد.
اعظم احمدی در ابتدای سخنانش گفت: «رفیق خوشبخت ما» در مورد بررسی شخصیت جهادی و خستگی‌ناپذیر شهید بزرگوار «سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی» توسط انتشارات زائر رضوی تهیه شده و با همکاری مؤسسه چاپ و انتشارات آستان قدس رضوی منتشر شده است.
وی افزود: عنوان کتاب از فرمایشات رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم قم در تاریخ ۱۸ دی ۹۸ انتخاب شده است؛ آنجایی که مقام معظم رهبری می‌فرمایند: این بزرگوار (شهیدحاج قاسم سلیمانی)، این رفیق خوب و عزیز ما و شجاع ما و خوشبخت ما که رفت به ملکوت اعلی پیوست.
مسئول کتابخانه‌ عمومی شهدای لواسانات در معرفی فصل های کتاب گفت: این اثر دارای فصول مختلفی است از جمله: مراحل سیر و سلوک عارفانه شهید حاج قاسم سلیمانی، وصیت‌نامه آن شهید بزرگوار، خاطراتی که یا خود شهید نقل کرده یا همرزمانش از این شهید بزرگوار نقل کرده‌اند و...
احمدی تصریح کرد: ضمناً بخشی از خاطرات این کتاب برای نخستین مرتبه منتشر می‌شود. در این کتاب فناوری واقعیت افزوده و ویدئوهایی از مکتب حاج قاسم برای پرداختن به زوایای کمتر توجه شده شهید در فضای مجازی بارگذاری شده، همچنین از فناوری QR گرافی برای جذابیت بیشتر اثر هم استفاده شده است.

.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
7 + 10 =