چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۳

با محوریت بررسی تفاهم نامه احداث کتابخانه عمومی بهارستان؛

جلسه انجمن خیّرین کتابخانه ساز استان زنجان برگزار شد

بررسی تفاهم نامه احداث کتابخانه عمومی بهارستان

اولین جلسه انجمن خیّرین کتابخانه ساز زنجان در سال جاری با محوریت بررسی تفاهم نامه احداث کتابخانه عمومی بهارستان در زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، اولین جلسه انجمن خیّرین کتابخانه ساز استان زنجان با حضور امیرعلی نیکبخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان؛ سیدافضل موسوی، رئیس هیئت امنای انجمن خیّرین کتابخانه ساز استان زنجان؛ محمدربیع احمدخانی، مدیرعامل انجمن خیّرین کتابخانه ساز استان زنجان، جمعی از کارکنان ستادی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان و دیگر اعضای انجمن خیّرین کتابخانه ساز استان با محوریت بررسی تفاهم نامه احداث کتابخانه عمومی بهارستان برگزار شد.

امیرعلی نیکبخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان، ضمن خیرمقدم به خیرین و اعضای انجمن، به ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در زمینه جذب خیّرین و پروژه های خیّرساز کتابخانه های عمومی در سال های اخیر پرداخت و از همراهی و همکاری خیرین در توسعه کتابخانه های عمومی و ترویج کتابخوانی تقدیر کرد.

در ادامه مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از کتابخانه های عمومی حاج احمد مهدوی، سیدافضل موسوی، دکتر اصغر عزیزی، سید سجاد و سیده فاطمه موسوی، حاج چراغعلی رسول خانی، شهید صفدرعلی کبودخانی، سید علیرضا میرزامصطفی و شهدای بانک سپه به عنوان کتابخانه های فعال خیّرساز استان یاد کرد و از زحمات و تلاش های خیّرین در راه اندازی و ایجاد این کتابخانه ها قدردانی کرد.

سیدافضل موسوی، رئیس هیات مدیره انجمن خیرین کتابخانه ساز استان در این جلسه بر لزوم تعامل با خیّرین و استفاده از آن ها در امر توسعه کتابخانه های عمومی و نیز پیگیری ایجاد کتابخانه در شهرک بهارستان زنجان با استفاده از ظرفیت خیرین تأکید کرد.

در ادامه جلسه محمد ربیع احمد خانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل انجمن خیّرین کتابخانه ساز استان از حضور خیّرین و اعضای انجمن در جلسه قدردانی کرد و گفت: پروژه کتابخانه بهارستان زنجان به دلیل موقعیت خاص منطقه و نیز کمبود و فقدان کتابخانه در شهرک بهارستان و همچنین شهرک های اطراف اهمیت بسیار زیادی دارد و باید در زمینه جذب اعتبارات دولتی و همچنین استفاده از ظرفیت خیرین تلاش شود.

دیگر اعضای انجمن خیرین کتابخانه ساز استان نیز پیشنهادات و راهکارهای خود را در این جلسه ارائه کردند.

بررسی تفاهم نامه ساخت کتابخانه عمومی شهرک بهارستان زنجان و شیوه های جذب خیرین برای احداث کتابخانه از موضوعات مورد بحث این جلسه بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
1 + 9 =