سه‌شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۱

به همت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبدانان صورت گرفت؛

اهدای کتاب به دانش آموزان مدرسه ابتدایی «عبادت» روستای پشت قلعه

بازگشایی مدارس آبدانان

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبدانان از اهدای بیش از صد عنوان کتاب به دانش آموزان مدرسه ابتدایی «عبادت» روستای پشت قلعه شهرستان آبدانان هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی ایلام، اردشیر بوستانی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبدانان هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی از اهدای بیش از صد عنوان کتاب به دانش آموزان مدرسه ابتدایی «عبادت» روستای پشت قلعه شهرستان آبدانان با مشارکت کتابداران کتابخانه‌های امیرکبیر و شهید داریوش رضایی‌نژاد خبر داد.

بوستانی با حضور در جمع دانش آموزان و معلمان مدرسه ابتدایی «عبادت»، اظهار داشت: با توجه به تفاهم‌نامه منعقدشده بین اداره آموزش و پروش و اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبدانان، صد عنوان کتاب و لوازم‌تحریر با عنوان بسته فرهنگی بین دانش آموزان این مدرسه توزیع شد.

وی گفت: کتابخانه‌های عمومی با تکمیل فعالیت‌های گسترده آموزش و پروش می‌توانند در فرهنگ‌سازی و ترغیب دانش آموزان به مطالعه مؤثر باشند.  تهیه  کتاب‌های جذاب و خواندنی، اطلاع‌رسانی و تبلیغ این کتاب‌ها در بین دانش آموزان و نیز ایجاد و تجهیز کتابخانه‌های مدارس به کتاب‌های موردنیاز دانش آموزان، گام مهمی در ترویج فرهنگ مطالعه خواهد بود.