دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳

در طرح ملی کتابخانه‌گردی؛

آیت الله موسوی جزایری از کتابخانه مرکزی خوزستان بازدید کرد

آیت الله موسوی جزایری - کتابخانه گردی

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان: کتاب به انسان دانایی و علم می آموزد و این کتاب است که به انسان اخلاق، معنویت، تکامل علمی می بخشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ آیت الله موسوی جزایری نمایده ولی فقیه در استان  و امام جمعه اهواز از کتابخانه مرکزی به همراه علماء و اساتید حوزه علمیه بازدید کرد.

در بازدید آیت الله موسوی جزایری از کتابخانه مرکزی استان خوزستان گفت: خدا را شکرگذاریم که موفق به بازدید از کتابخانه مرکزی خوزستان شدیم و تشکر می کنم از کادر کتابخانه ها که انصافا برای دانایی مردم زحمت می کشند.

وی با اشاره به احادیث و روایات از معصومین ادامه داد: امیرالمومنین حضرت علی (ع) فرموده اند: کتاب ها بوستان های دانشمندان اند. از این رو انسان برای تفریح به دامان طبیعت وارد می شود ولی بوستان دانشمندان کتابخوانی و کتابخانه ها هستند. به همین دلیل توصیه می کنم همه عزیزان برای تجدید روحیه در محل کتابخانه های عمومی حضور پیدا کنند .

امام جمعه شهرستان اهواز در خصوص طرح کتابخانه گردی ابراز کرد: گردش در کتابخانه روحیه انسان شاد و با طراوت  می کند و منشاء برکاتی زیادی است؛ کتاب به انسان دانایی و علم می آموزد و این کتاب است که به انسان اخلاق، معنویت، تکامل علمی می بخشد.