شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷

در پیامی؛

نماینده مردم آبادان در مجلس مردم را به شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد

نماینده مجلس شورای اسلامی در آبادان - کراپ‌شده

غلام رضا شرفی، نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی مردم این شهرستان را به شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، غلامرضا شرفی، نماینده مردم شهرستان آبادان در مجلس شورای اسلامی طی پیام ویدیویی در روز قدس، از مردم این شهرستان برای شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

 نماینده مردم شهرستان آبادان در مجلس شورای اسلامی در این پیام گفت: برای به روز شدن اطلاعات و در امان ماندن از آسیب های اجتماعی باید به سمت مطالعه رفت و برای این موضوع برنامه ریزی کرد. چراکه فرزندان ما از ما الگو می گیرند و جامعه ای که مردم آن اهل کتاب و کتابخوانی باشند، قطعا مسیر رشد را طی می کند و از آسیب ها مصون خواهد بود.

 وی ادامه داد: با مراجعه به کتابخانه های عمومی و استفاده از ظرفیت این نهاد فرهنگی، خانواده ها به ویژه کودکان خود را به کتاب و کتابخوانی دعوت کنیم و بخشی از وقت خود را به همراه خانواده در این محیط سپری کنیم.

شرفی گفت: جامعه ای که در ابهام و نا آگاهی زندگی می کند، عقب گرد خواهد کرد و مسیر رشد و بالندگی را نخواهد دید.

وی در پایان، مردم شهرستان آبادان را برای شرکت در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد و گفت: با شرکت در این جشنواره به صورت خانوادگی، کودکان مان را با کتاب و کتابخوانی و کتابخانه آَشنا کنیم و ضامن سلامت فرزند و جامعه خود باشیم.