یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

به همت اداره کتابخانه های عمومی بردسکن برگزار شد؛

جشنواره کتابخوانی رضوی در بخش عشایری شهر انابد بردسکن

جشنواره رضوی در روستاهای عشایری

کاروان کتاب، شادی و دانایی اداره کتابخانه های عمومی بردسکن با هدف برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی به مدارس مناطق محروم عشایری بخش انابد رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خراسان رضوی، با هماهنگی انجام شده با بخشداری شهر انابد و با همکاری آموزش و پرورش شهرستان بردسکن کاروان «کتاب، شادی و دانایی» اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بردسکن به مناطق محروم و عشایری بخش انابد رسید.

کاروان «کتاب، شادی و دانایی» با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی کار خود را با حضور در مناطق محروم و کم برخوردار آغاز و در اولین کاروان به روستای علی بیگ از توابع بخش انابد سفر کرد.

با توجه به برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی فرصتی فراهم شد تا با همکاری بخشداری بخش انابد این کاروان به مدارس عشایری این منطقه سفر کند و در ادامه در دو روز متوالی به مدارس عشایری فاطمیه و شهید محمد باقر صدر درونه و همچنین دبستان عشایری شهید محمد نژاد روستای صالحیه که از روستاهای طرح روستای پاک نیز هست، اعزام شود.

این کاروان همچنان در این مناطق به کار خود ادامه خواهد داد و با قول مساعد بخشدار بخش انابد، جوایزی برای برگزاری مسابقات کتابخوانی در این مناطق به کودکان اهدا خواهد شد.