چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۴

با حضور نویسنده کتاب «۸ قصه از امام جواد (ع)»؛

نشست ویژه کتاب‌خوان رضوی در شهرستان شهریار برگزار شد

فتاحی

نشست ویژه کتاب‌خوان رضوی با محوریت کتاب «۸ قصه از امام جواد (ع)» نوشته حسین فتاحی، با حضور نویسنده اثر در کتابخانه عمومی استاد شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار و با مشارکت کتابخانه های عمومی استاد شهریار، کتابخانه عمومی شهریار، ثامن الائمه، امام علی (ع)، ایثار، محمد رهگذر، شهدای مدافع حرم و کتابخانه شهید قنبری نشست کتابخوان رضوی از کتاب «قصه از امام جواد (ع)» با حضور حسین فتاحی، نویسنده کتاب در کتابخانه عمومی استاد شهریار شهرستان شهریار برگزار شد.

در این مراسم حسین فتاحی ضمن معرفی اثر، توضیحاتی در مورد شیوه نگارش کتاب و نیز موضوع آن ارائه داد.

وی همچنین به بیان نکاتی در خصوص اصول و شیوه های نویسندگی پرداخت و گفت: این کتاب با زبانی ساده و صمیمی، به همراه تصاویر جذاب و رنگارنگ، مخاطب نوجوان را به میهمانی پیامبران و امامان(ع) می‌برد. زندگی امامان ما شیعیان، پُر از حادثه‌های پند آموز و جالب است.

در ادامه بخش هایی از کتاب توسط اعضای کودک خوانده شد.

پخش کلیپ از فعالیت های کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی و پرسش و پاسخ از بخش های دیگر این مراسم بود.

هم چنین در این برنامه نمایشگاهی از نقاشی های کودکان از این کتاب برگزار شد که حسین فتاحی و شرکت کنندگان از آن بازدید کردند.

در حاشیه این نشست هم چنین جلسه جمع خوانی و قصه گویی از کتاب «۸ قصه از امام جواد (ع)» برای اعضای کودک توسط فاطمه زمان پرور، مسئول کتابخانه عمومی استاد شهریار برگزار شد.